Najkrajšia skladacia cyklo prilba na trhu

Bezpečnostná skladacia cyklistická prilba Closca Fuga

Bezpečnostná skladacia cyklistická prilba Closca Fuga
Bezpečnostná skladacia cyklistická prilba Closca FugaBezpečnostná skladacia cyklistická prilba Closca FugaBezpečnostná skladacia cyklistická prilba Closca FugaBezpečnostná skladacia cyklistická prilba Closca FugaBezpečnostná skladacia cyklistická prilba Closca FugaBezpečnostná skladacia cyklistická prilba Closca FugaBezpečnostná skladacia cyklistická prilba Closca FugaBezpečnostná skladacia cyklistická prilba Closca FugaBezpečnostná skladacia cyklistická prilba Closca FugaBezpečnostná skladacia cyklistická prilba Closca FugaBezpečnostná skladacia cyklistická prilba Closca Fuga
Späť

Bezpečnostná skladacia cyklistická prilba Closca Fuga

Najkrajšia skladacia cyklo prilba na trhu

biela S (54-56 cm) 99 € / 120 €na sklade
99 € / 120 €
 • definitívne najkrajšia cyklistická prilba na trhu
 • dokonalý dizajn, v ktorom sa snúbi bezpečnostný a módny doplnok
 • jednoduchým zatlačením prilbu zmenšíte až o 50% a vložíte napríklad do batohu
 • po zložení je iba 6 centimetrov široká
 • víťaz Red Dot Design Award 2015 a Eurobike Award 2015

Cyklistické prilby majú spravidla dva problémy. Sú škaredé a extrémne nespratné. Áno, aj v klasickej prilbe sa síce dostanete kam chcete, no akonáhle bajk odparkujete, musíte riešiť problém kam s ňou.

Chalani zo španielskej značky Closca, spolu so známym priemyselným dizajnérom Dieterom Ramsom, ktorý stojí za dizajnom Apple a Braun, túto dilemu mestských bajkerov vyriešili a vyvinuli Closca Fuga, dizajnovo najkrajšiu skladaciu cyklistickú prilbu. A to nehovoríme my, ale ocenenia Red Dot Design Award 2015 a Eurobike Award 2015.

Closca Fuga je bezpečnostnou nutnosťou a zároveň elegantným módnym doplnkom. Navyše, mega praktickým. Po jej zložení ju zmenšíte až o 50 percent, na výšku okolo 6 centimetrov. Ľahko ju preto šupnete do batoha či tašky. Jej perfektná skladnosť a prstencový tvar však v žiadnom prípade nejdú na úkor funkčnosti. Tak ako iné kvalitné cyklo prilby, má aj Fuga ventilačné otvory, pevné popruhy s jednoduchým upínaním a samozrejme všetky potrebné bezpečnostné certifikáty. Väčšine ľuďom je jedno ako v cyklistickej prilbe vyzerajú. Váš prípad to ale nie je. Vy máte štýl a preto je pre vás Fuga jasnou voľbou. Napokon, pozrite sa, ako fajne v nej môžete aj vy vyzerať.

 • bezpečnostné certifikáty EN1078 / CPSC
 • váha 250 - 290g v závislosti od veľkosti
 • veľkosťS: obvod hlavy max. 56 cm
 • veľkosť M: obvod hlavy max. 59 cm
 • veľkosť L: obvod hlavy max. 62 cm
 • nastavovací systém v zadnej časti, aby prilba dokonale sadla

Mohlo by sa vám páčiť

Vešiak a stojan na bicykel CYCLOC SOLO
Držiak na bicykel CYCLOC ENDO
Stojan na bicykel CYCLOC HERO
Zámok na bicykel D od HIPLOK
Zámok na bicykel LITE od HIPLOK
Zvonček na bicykel SPURCYCLE