Otvárajte dvere nadiaľku cez Apple zariadenia

Smart zámok na dvere Danalock V3 Bluetooth & HomeKit

Smart zámok na dvere Danalock V3 Bluetooth & HomeKit
Smart zámok na dvere Danalock V3 Bluetooth & HomeKitSmart zámok na dvere Danalock V3 Bluetooth & HomeKitSmart zámok na dvere Danalock V3 Bluetooth & HomeKitSmart zámok na dvere Danalock V3 Bluetooth & HomeKitSmart zámok na dvere Danalock V3 Bluetooth & HomeKitSmart zámok na dvere Danalock V3 Bluetooth & HomeKitSmart zámok na dvere Danalock V3 Bluetooth & HomeKitSmart zámok na dvere Danalock V3 Bluetooth & HomeKitSmart zámok na dvere Danalock V3 Bluetooth & HomeKit
Späť

Smart zámok na dvere Danalock V3 Bluetooth & HomeKit

Otvárajte dvere nadiaľku cez Apple zariadenia

Danalock V3 bez vložky 198 €vypredané
Vložka Gerda61 €vypredané
Danalock V3 + vložka M&C Color250 €vypredané
198 €
Doprava
vždy zadarmo!
 • inteligentné bezdrôtové ovládanie dverí pomocou iPhonu, iPadu alebo Apple Watch
 • vďaka integrácii do smart domácnosti Apple HomeKit môžete dvere ovládať aj z druhého konca sveta (otvoríte tak chatu, prenajímaný byt, či vpustíte do domu upratovačku)
 • šírka dverí nerozhoduje - vďaka špeciálnej skladateľnej cylindrickej vložke
 • zámok, cylindrická vložka aj aplikácia v najvyššiej triede zabezpečenia v danej kategórii
 • zvonku funguje ako štandardný zámok otvoriteľný klasickým kľúčom
 • inštaláciu zvládnete sami, bez odbornej pomoci za necelú hodinu
 • vďaka minimalistickému dizajnu sa hodí ku každému kovaniu, do akéhokoľvek interiéru

Doba bezdrôtová nám priniesla už množstvo vychytávok a praktických riešení vo všetkých oblastiach života, domácnosti nevynímajúc. Avšak, diaľkové a bezdrôtové otváranie dverí je stále iba novinkou. Po rokoch vývoja ho priniesla dánska rodinná značka Danalock, ktorá je svetovým lídrom vo vývoji a výrobe smart zámočníckeho príslušenstva. 

Danalock V3 je v poradí už treťou generáciou bezdrôtových zámkov a ponúka možnosti, ktoré ste si ešte donenávna mohli len túžobne predstavovať. Prostredníctvom mobilnej appky môžete bezdrôtovo otvárať vchodové dvere vášho domu alebo bytu bez použitia kľúčov, či nastaviť automatické zamykanie. Stačí sa priblížiť do nastavenej vzdialenosti s iOS mobilom vo vrecku, či Apple Watch na ruke a dvere vašej domácnosti sa automaticky otvoria.

Princíp fungovania je jednoduchý - zámok Danalock V3 dostane od vás signál k otvoreniu a následne otočí špeciálne upravenou cylindrickou vložkou (v ponuke set s vložkou M&C Color, alebo samostatná vložka Gerda), čím zámok odomkne. Jazýček dverí nechá zároveň otvorený po dobu 5 sekúnd a vstupné dvere sú tak otvorené. 

Naplno však Danalock V3 využijete po pripojení do vašej smart domácnosti Apple HomeKit, ktorá vám umožní úplne bezpečne otvárať či zatvárať dvere z akéhokoľvek miesta na svete. Stačí pár klikov v Danalock aplikácii a prenajímaný byt, či letný dom v zahraničí otvoríte upratovacej firme, či servisnému technikovi. A naopak, zopár klikmi tie isté dvere opäť bezpečne uzamknete rovnako, ako keby ste použili bežný kľúč. 

Danalock V3 sa predáva ako set spolu s certifikovanou cylindrickou vložkou M&C Color, ktorá je kompatibilná s väčšinou bežných dverí, dĺžkovo nastaviteľná a má vysokú mieru zabezpečenia, alebo samostatne s možnosťou kúpy ultra bezpečnej vložky Gerda. 

V bezplatnej mobilnej appke Danalok je k dispozícii množstvo personalizovaných nastavení ako je asistencia pri manuálnom odomykaní alebo automatické zamknutie vo vami zvolenom čase. Skvelé na nočné zamykanie domácnosti na ktoré stále zabúdame, že? 

A keby ste predsa len skončilii s telefónom bez štavy, môžete ho nahradiť bežným kľúčom a dvere otvoriť tak, ako bolo historicky ľudstvo zvyknuté. Doteraz.

Lepšie vidieť ako čítať nie? Pozrite si video, ako Danalock V3 funguje.

 • kompatibilný iba so systémom Apple iOS a watchOS
 • cylindrická vložka M&C Color s bezpečnostnou triedou 3 podľa EN 1303: 2015 je certifikovaná s inteligentným zámkom Danalock V3, dĺžkovo nastaviteľná pomocou 3 segmentov (na dĺžku 32, 37, 42 a 47 mm). Hodí sa ku všetkým typom dverí s pôvodným rozmerom vložky 32/25, 37/25, 42/35, 47/35. Vonkajšia strana vložky funguje s dodanými kľúčmi (3 ks v balení)
 • cylindrická vložka Gerda s najvyššou možnou bezpečnostnou triedou 6 podľa DIN EN 1303 je určená výhradne pre montáž so zámkom Danalock V3, dĺžkovo nastaviteľná pomocou 4 oceľových rozperiek, takže je vhodná pre všetky štandardné, ale aj veľmi hrubé dvere.
 • prenos dát je šiforvaný protokolom TLS 1.2. a čip s podporou HSM ukladá šifrovacie kľúče na vysokej úrovni zabezpečenia. V žiadnom prípade nedochádza k zdieľaniu osobných nastavení kľúčov.
 • komunikácia medzi telefónom a zámkom je šifrovaná algoritmami Chacha20 a Poly1305
 • napájanie vlastnými batériami so životnosťou 1 rok alebo 9000 cyklov (batérie typu CR123A)
 • ovládanie cez Bluetooth 4.2 s dosahom 5 m a HomeKit pomocou mobilného Apple zariadenia (telefón, tablet, hodinky)
 • LED indikácia stavu zámku a batérie
 • materiál: eloxovaný hliník s povrchovou úpravou proti poškriabaniu / ABS plast 
 • rozmery: 59 x 59 x 68 mm
 • hmotnosť 130 g / 195 g vrátane batérií

 

Mohlo by sa vám páčiť

Bluetooth a wifi reproduktor Invoxia Triby
Bluetooth speaker a rádio TYKHO 3 od Lexon
Dizajnový elektrický radiátor ADAX NEO Wifi H
Dokovacia nabíjacia stanica ALLDOCK
GPS lokátor a alarm na bike Invoxia Bike Tracker
Inovatívny GPS lokalizátor Invoxia