Hra na tablet s rozšírenou realitou. Cool

Interaktívna vzdelávacia hra Shifu Plugo

Interaktívna vzdelávacia hra Shifu Plugo
Interaktívna vzdelávacia hra Shifu Plugo Interaktívna vzdelávacia hra Shifu Plugo Interaktívna vzdelávacia hra Shifu Plugo Interaktívna vzdelávacia hra Shifu Plugo Interaktívna vzdelávacia hra Shifu Plugo Interaktívna vzdelávacia hra Shifu Plugo Interaktívna vzdelávacia hra Shifu Plugo Interaktívna vzdelávacia hra Shifu Plugo Interaktívna vzdelávacia hra Shifu Plugo Interaktívna vzdelávacia hra Shifu Plugo
Späť

Interaktívna vzdelávacia hra Shifu Plugo

Hra na tablet s rozšírenou realitou. Cool

Plugo Tunes 57 €na sklade
57 €
 • interaktívna vzdelávacia hra využívajúca technológiu rozšírenej reality
 • vychádza zo vzdelávacieho konceptu STEM
 • spojenie hry a učenia s využitím bežného tabletu a mobilnej aplikácie
 • hry zamerané na matematiku, priestorovú orientáciu, logické a kritické myslenie
 • držiteľ niekoľkých ocenení v oblasti výukových hračiek

Interaktívna sada Shifu Plugo je založená na čím ďalej poulárnejšom vzdelávacom koncepte STEM, ktorý približuje výuku reálnemu životu a nahrádza teóriu praktickými riešeniami. STEM je primárne zameraný na vedu, technológie, techniku a matematiku, pričom tieto disciplíny najnovšie prepája s kreativitou. Vzdelávanie detí hrou je jednou z najlepších metód, ako ich učiť bez toho, aby o tom vôbec vedeli. A upútať pozornosť našej najmladšej generácie je skutočná výzva, ktorá sa nezaobíde bez poriadnej interaktívnej výbavy.

V bezplatnej aplikácii Plugo nájdete množstvo hier zameraných na matematiku, kritické myslenie, riešenie problémov, logické uvažovanie a priestorovú orientáciu, pričom hry vyžadujú kreativitu a samostatnoť pri riešení úloh. Aktívne riešenie s využitím rúk (Hands On Experience) namiesto dotykovej obrazovky pomáha deťom sústrediť sa na úlohu, lepšie si veci zapamätať a tým sa ľahšie vzdelávať.
Hry majú rôzne zameranie a obtiažnosť a celá aplikácia je vytvorená v angličtine. Na orientáciu v nej ale stačia základné znalosti, takže okrem zábavy a vzdelávania potrénujete aj cudzí jazyk veľmi prirodzeným a nenápadným spôsobom.

Plugo obsahuje magnetickú podložku, matematickú hru a stavebnicu, pričom tieto sú dostupné aj v samostantých setoch. Môžete si teda vybrať, čo je pre vaše dieťa zaujímavejšie vzhľadom na jeho vek.

Samotná hra sa odohráva na magnetickej podložke so stojanom na tablet, na ktorej deti skladajú dieliky podľa zvolenej hry. Stavbou dielikov na podložke ovplyvňujú dej na obrazovke a riešia množstvo logickýcg úloh s využitím rozšírenej reality.

Technológie sú súčasťou života detí a je iba na nás rodičoch, ako ich obrovský potenciál využiť tak, aby deťom prinášali vedomosti a zručnosti v akejkoľvek oblasti. Shifu Plugo je toho skvelým príkladom.

Pozrite sa, ako Plugo funguje, alebo ako sa hrá s Plugo Count a Plugo Tunes.

 • hra je určená pre deti od 5 do 11 rokov
 • balenie obsahuje magnetickú podložku so stojanom pre uchytenie tabletu a jednu alebo obe interaktívne hry Plugo, podľa vášho výberu
 • sada Plugo Link je logická hra k tabletu, ktorá obsahuje 15 magnetických šesťhranov
 • sada Plugo Count je matematická hra k tabletu, ktorá obsahuje stojan na čísla, dve sady číslic 0-9 a 4 znamienka (+, -, /, x)
 • sada Plugo Tunes je hudobná hra k tabletu, ktorá obsahuje magnetickú podložku, detské piáno, hudobné figúrky k hrám, poznámky a viac ako 50 skladieb a improvizácií v aplikácii
 • kompatibilné so zariadeniami iOS (iPad 3. generácie a novší, iPad Mini 2 a novší, všetky modely iPad Air, všetky modely iPad Pro okrem 12,9’' a iPhone 6 a novšie)
 • kompatibilné so zariadeniami Android 2015 a novšími s min. 2GB RAM (tablety Samsung, Lenovo, smartphony Samsung) nepodporuje Kindle
 • ocenenia v oblasti výukových hračiek ako Mom’s Choice, Tillywig Brain Child a ďalšie

Mohlo by sa vám páčiť

Hra k tabletu Shifu Tacto Coding
Hra na tablet Shifu Tacto Laser Game
Hra na tablet Shifu Tacto Šachy
Inteligentný vláčik pre deti Intelino
Hry na tablet Shifu Tacto Classics