Eco fľaša s dvoma otvormi a sitkom na čaj

Hands-free sklenená fľaša na vodu Closca Bottle

Hands-free sklenená fľaša na vodu Closca Bottle
Hands-free sklenená fľaša na vodu Closca BottleHands-free sklenená fľaša na vodu Closca BottleHands-free sklenená fľaša na vodu Closca BottleHands-free sklenená fľaša na vodu Closca BottleHands-free sklenená fľaša na vodu Closca BottleHands-free sklenená fľaša na vodu Closca BottleHands-free sklenená fľaša na vodu Closca BottleHands-free sklenená fľaša na vodu Closca BottleHands-free sklenená fľaša na vodu Closca BottleHands-free sklenená fľaša na vodu Closca BottleHands-free sklenená fľaša na vodu Closca Bottle
Späť

Hands-free sklenená fľaša na vodu Closca Bottle

Eco fľaša s dvoma otvormi a sitkom na čaj

čierna/zelená 45 €na sklade
45 €
Doprava vždy
zadarmo!
 • inovatívny systém uchytenia fľaše na kočík, kufor, batoh, bajk, alebo kdekoľvek inde
 • dva otvory - jeden na pitie, druhý na pridávanie ovocia, ľadu či sypaného čaju
 • apka Closca Water nájde najbližší verejný bezplatný zdroj vody pre naplnenie fľaše
 • vyrobená z najtvrdšieho borosilikátového skla
 • prídavné sitko na sypaný čaj je súčasťou produktu
 • 10% z ceny každej fľaše putuje na podporu mimovládnych organizácií bojujúcich proti globálnemu otepľovaniu
 • ocenená Red Dot Design 2018

Elegantná, ekologická a inovatívna. Presne taká je sklenená fľaša Closca Bottle. Jedinečný patentovaný systém uchytenia z nej robí fľašu ktorá sama osebe vyrieši problém s jej nosením. Prostredníctvom gumeného odvíjateľného pásu ju totiž môžete prichytiť prakticky kdekoľvek. Na kočík, kufor, ruksak, bicykel, alebo kde sa vám to práve hodí.

Vyrobená je z najtvrdšieho borosilikátového skla, preto nezanecháva pachy po iných nápojoch a udržuje vodu absolútne čistú. A teraz pozor - Closca Bottle má dva uzávery. Klasický vrchný je navrhnutý tak, aby maximálne vyhovoval pitiu priamo z fľaše. Ten spodný slúži na pridanie ovocia, ľadu či iných ingrediencií, ktoré by ste zhora pridať nemohli. Vďaka nemu tiež môžete fľašu vyčistiť oveľa dôkladnejšie, ako bežné fľaše. Navyše, tento otvor s garantovanou ochranou proti presakovaniu slúži na pridanie špeciálneho čajového sitka, vďaka ktorému si môžete pripraviť svoj obľúbený sypaný čaj.

Stiahnite si bezplatnú apku Closca Water a tá vás bude navigovať k najbližšiemu verejnému bezplatnému zdroju pitnej vody, kde si môžete Closca fľašu znovu naplniť. Zároveň však môžete dopĺňať do apky nové zdroje vody, pomôcť budovať komunitu #mylastplasticbottle a získavať za to odmeny. Čím viac verejných pitných fontán pridáte, tým skôr sa dostanete k jednej z mnohých vecných cien. Skvelé nie?

A bonus na záver, 10% z ceny každej fľaše putuje na podporu mimovládnych organizácií bojujúcich proti globálnemu otepľovaniu. A to je mimoriadne dôležitá správa.

 • objem: 420 ml
 • materiál: borosilikátové sklo, guma, bez obsahu BPA, recyklovateľný materiál
 • umývateľná v umývačke riadu
 • gumený obal chráni pred popálením horúcim nápojom 
 • sitko na sypaný čaj je súčasťou produktu (balené samostatne)
 • bezplatná apka Closca Water k dospozícii pre iOS aj Android

Mohlo by sa vám páčiť

Dokonalá termofľaša Cool Thermo Flask od Eva Solo
Inteligentná fľaša EQUA SMART
Termofľaša URBAN od Eva Solo
Termohrnček URBAN TO GO od Eva Solo