Luxusná tabatierka pre šúľané cigarety

Puzdro na tabak, papieriky a filtre Taboo od Alessi

Puzdro na tabak, papieriky a filtre Taboo od Alessi
Puzdro na tabak, papieriky a filtre Taboo od AlessiPuzdro na tabak, papieriky a filtre Taboo od AlessiPuzdro na tabak, papieriky a filtre Taboo od AlessiPuzdro na tabak, papieriky a filtre Taboo od AlessiPuzdro na tabak, papieriky a filtre Taboo od AlessiPuzdro na tabak, papieriky a filtre Taboo od AlessiPuzdro na tabak, papieriky a filtre Taboo od AlessiPuzdro na tabak, papieriky a filtre Taboo od AlessiPuzdro na tabak, papieriky a filtre Taboo od AlessiPuzdro na tabak, papieriky a filtre Taboo od Alessi
Späť

Puzdro na tabak, papieriky a filtre Taboo od Alessi

Luxusná tabatierka pre šúľané cigarety

oceľová 54 €na objednávku
54 €
  • dômyselný úložný priestor pre tabak, filtre i papieriky
  • ušľachilý materiál a sofistikovaný dizajn
  • vysokoleštená oceľ môže poslúžiť aj ako zrkadlo

 Jasné, že najlepšie je nefajčiť. No keď už fajčíte, tak si aspoň doprajte kvalitu, ktorú si ubalíte sami. S týmto leitmotivom navrhla pre Alessi mladá talianska dizajnérka Silvia Barile luxusný kúsok pre milovníkov ručne balených cigariet - tabatierku Taboo. Inšpirovala sa rastúcou popularitou vedomejšieho prístupu k fajčeniu, najmä u mladých ľudí, ktorí majú tendenciu nahrádzať priemyselné cigarety balenými cigaretami, vlastnoručne ušúľanými z kvalitného tabaku.

Obal na tabak Taboo sa skladá z dvoch škrupín lemovaných tmavošedou termoplastickou živicou. Vnútorná strana je navrhnutá tak, aby sa do nej prakticky zmestil tabak, papieriky aj filtre. Jedna škrupina obsahuje dva malé výklenky: jeden, uzavretý s chlopňou, drží filtre a druhý slúži pre papieriky. Priestor v druhej škrupine je určený pre tabak a je uzavretý plochým vekom, ktoré je na vnútornom okraji držané dvoma malými magnetmi.Praktické a elegantné vďaka sofistikovanému a jednoduchému dizajnu, ktorý ešte vylepšuje leštená nerezová oceľ. A ešte čosi - veko sa dá použiť aj ako zrkadlo. Cool, že?

Najlepšie by bolo prestať, alebo ešte lepšie nikdy nezačať fajčiť. No pre tých, ktorí jednoducho nemôžu žiť bez cigariet, je Taboo od Alessi fajn cestou k vedomejšej a obmedzenejšej spotrebe cigariet.

  • materiál: leštená nerezová oceľ 18/10, termoplastická živica 
  • 3 komory pre tabak, papieriky i filtre
  • rozmery: 10 x 7,7 x 4,3 cm
  • váha: 197g 

Mohlo by sa vám páčiť

Štýlový obedový box Food á porter od Alessi
Vrecková fľaša Shot od Alessi
Výnimočný Cold Brew kávovar Dripster
Dizajnové betónové hodiny Clockies Elements 30
Dokovacia nabíjacia stanica ALLDOCK
Antibakteriálna Qi nabíjačka na mobil OBLIO od Lexon