Viacúčelový kovový zásobník na chlieb

Dizajnový chlebník Mattina od Alessi

Dizajnový chlebník Mattina od Alessi
Dizajnový chlebník Mattina od AlessiDizajnový chlebník Mattina od AlessiDizajnový chlebník Mattina od AlessiDizajnový chlebník Mattina od AlessiDizajnový chlebník Mattina od AlessiDizajnový chlebník Mattina od AlessiDizajnový chlebník Mattina od AlessiDizajnový chlebník Mattina od Alessi
Späť

Dizajnový chlebník Mattina od Alessi

Viacúčelový kovový zásobník na chlieb

červená 105 €na sklade
105 €
  • oceľová nádoba s bambusovým vrchnákom, ktorý slúži ako doska na krájanie
  • reguluje vlhkosť a pomáha udržiavať sviežosť chleba a pečiva
  • praktické rukoväte na jednoduché prenášanie
  • protišmykové silikónové nožičky

Spolupráca kultovej talianskej značky Alessi a dizajnérskeho štúdia BIG-GAME na dokonalom chlebníku priniesla svoje ovocie.
Mattina, ako tento viacúčelový chlebník nazvali, spĺňa tie najvyššie nároky na skladovanie chleba a pečiva a pritom zostáva absolútne jednoduchý tak po dizajnovej ako aj užívateľskej stránke. 

Mattina sa skladá z oceľovej nádoby natretej epoxidovou živicou a bambusovej doštičky na krájanie, ktorá slúži aj ako veko. Bočný otvor umožňuje obmedzený prechod vlhkosti, ktorá je nevyhnutná na udržanie vône chleba. Ľahko sa premiestňuje vďaka konštrukcii hornej časti, ktorá sa vyznačuje dvoma pohodlnými rukoväťami. Drážky na hornej strane dosky na krájanie uľahčujú zber a čistenie omrviniek a protišmykové silikónové nožičky umiestnené na dne nádoby zaisťujú jej stabilitu.

Raňajky v posteli alebo na záhrade? Dosku na krájanie môžete použiť ako podnos, na ktorý môžete položiť šálky, nátierku, nádobu na cukor alebo iné veci.
Pekár by vám odporučil, aby ste mali dobrý chlieb zabalený v kúsku látky alebo papiera a skladovali ho v kovovej krabičke, ktorá nie je hermeticky uzavretá. Presne ako Mattina.

  • materiál: oceľ zafarbená epoxidovou živicou, bambusové drevo
  • rozmery: výška 14 cm, dĺžka 34 cm, šírka 21 cm

 

Mohlo by sa vám páčiť

Elegantný zásobník na chlieb Gnam od Alessi
Lis na citrusy Juicy Salif od Alessi
Misa na ovocie CACTUS! od Alessi
Miska na ovocie Barknest od Alessi
Rýchlovarná kanvica Plissé od Alessi
Modulový stojan na víno NOÉ od Alessi