Tablet ako interaktívno-reálna šachovnica

Hra na tablet Shifu Tacto Šachy

Hra na tablet Shifu Tacto Šachy
Hra na tablet Shifu Tacto ŠachyHra na tablet Shifu Tacto ŠachyHra na tablet Shifu Tacto ŠachyHra na tablet Shifu Tacto ŠachyHra na tablet Shifu Tacto ŠachyHra na tablet Shifu Tacto ŠachyHra na tablet Shifu Tacto Šachy
Späť

Hra na tablet Shifu Tacto Šachy

Tablet ako interaktívno-reálna šachovnica

šachy 50 €na objednávku
50 €
  • tablet ako interaktívna šachovnica
  • skutočné figúrky, digitálna zábava
  • rozvoj logiky, abstraktného a kombinačného myslenia
  • pre deti od 6 rokov
  • držiteľ ocenenia Smart Toy AI Awards

Jednu z najstarších hier na svete, ktorá rozvíja logické, abstraktné aj kombinačné myslenie pozná asi každý. Šach je stolová hra, ktorá vďaka moderným technológiám dostala novú, veľmi atraktívnu verziu.
Kombináciou reálneho sveta, ktorý predstavujú šachové figúrky a virtuálnej reality v tablete vznikla virtuálna šachová hra, ktorá je hrdým nostiteľom ceny Smart Toy AI Awards.

Hra spočíva v pripojení dvoch protišmykových rámikov s figúrkami k tabletu, a voľbe režimu v mobilnej aplikácii v tablete. Potom už len prepojiť logiku s motorikou a hra môže začať.

Hra využíva “Hands on experience” metódu, kedy si deti všetko ohmatajú, a tým si to lepšie zapamätajú. V priebehu hry sa lepšie sústredia na každý ťah, ľahšie získavajú nové vedomosti a rozvíjajú svoje logické schopnosti. Vďaka figúrke v ruke sú do hry viac zapojené a učenie priebieha prirodznejším spôsobom.

Hra je určená pre deti od 6 rokov, pričom hrať môžu dvaja hráči, alebo ak nie je poruke kamoš na šachovú partičku, hra ponúka režim Single-player, kedy dieťa hrá proti aplikácii.

Umelá inteligencia sa učila od najlepších šachových majstrov, ktorí sa na jej vývoji podieľali, preto očakávajte levely od začiatočníka až po skutočné šachové výzvy.

  • obsah balenia: 2 sety (čierny a biely) s figúrkami (kráľ, dáma, veža, pešiak, strelec, jazdec)
  • režimy hry: učenie, hra pre jedného, hra pre dvoch, skladačka 4x4
  • viac ako 500 rôznych levelov hry
  • kompatibilné zariadenia: tablet o veľkosti 7 palcov a viac
  • kompatibilné operačné systémy: iOS 11 a výšší (iPad 2 & iPad Mini 1 nie sú podporované), Android OS 6 a vyšší, minimálna 2GB RAM (Samsung Tab A nie je podporovaný), amazon fire – Fire HD 8 (2018, 2020), Fire HD 10 (2019); (Fire 7 nie je podporovaný)

Mohlo by sa vám páčiť

Interaktívna vzdelávacia hra Shifu Plugo
Hry na tablet Shifu Tacto Classics
Hra k tabletu Shifu Tacto Coding
Hra na tablet Shifu Tacto Laser Game