Virtuálna hra využívajúca vlastnosti svetla

Hra na tablet Shifu Tacto Laser Game

Hra na tablet Shifu Tacto Laser Game
Hra na tablet Shifu Tacto Laser GameHra na tablet Shifu Tacto Laser GameHra na tablet Shifu Tacto Laser GameHra na tablet Shifu Tacto Laser GameHra na tablet Shifu Tacto Laser GameHra na tablet Shifu Tacto Laser Game
Späť

Hra na tablet Shifu Tacto Laser Game

Virtuálna hra využívajúca vlastnosti svetla

Laser Game 50 €na objednávku
50 €
  • aktívna hra k tabletu využívajúca vlastnosti svetla, laserov a zrkadiel
  • kombinácia zábavy a učenia formou STEM a Hands on Experience
  • vhodná pre deti od 5 rokov
  • hra určená pre jedného hráča

Shifu Tacto Laser Game je zábavná hra, ktorá kombinuje virtuálnu realitu s manuálnou hrou, pričom využíva fyzikálne vlastnosti svetla. Vaše ratolesti sa prenesú do magického sveta laserov a zrkadiel, ktoré sa naučia ovládať pomocou ich jedinečných vlastností. Objavia lom svetla, farebné spektrum a za pomoci logického a kritického myslenia sa naučia komplexne riešiť vzniknuté situácie.

K dispozícii máte 4 rôzne hry, ktoré prinášajú viac ako 200 levelov obtiažnosti. Stačí ak na kompatibilný tablet pripojíte dva protišmykové rámiky, spustíte mobilnú aplikáciu, a dobrodružstvo môže začať.
Pomocou vlastností štyroch rôznych figúriek, ktoré reagujú s obrazovkou sa tablet v okamihu zmení na čarovný svet plný zábavných úloh.

Hra vychádza z modernej formy učenia STEM, ktorá kombinuje prírodné vedy, techniku, technológie a matematiku a ich prepojením učí praktickému riešeniu problému v súvislostiach. Pomocou hravého interaktívneho a nenásilného vzdelávania sa deti učia bez toho, aby o tom vedeli.
Shifu smeruje záujem detí k prírodovedeckým a technickým odborom a zlepšuje ich orientáciu v moderných technológiách. Hra pomáha prirodzene budovať stratégiu a zlepšovať schopnosť plánovania.
Takže je vhodná pre všetky deti od 5 do 99 rokov.

  • obsah balenia: 2 protišmykové rámiky, 4 rôzne figúrky s rôznymi funkciami
  • kompatibilné zariadenia: tablet o veľkosti 7 palcov a viac
  • kompatibilné operačné systémy: iOS 11 a výšší (iPad 2 & iPad Mini 1 nie sú podporované), Android OS 6 a vyšší, minimálna 2GB RAM (Samsung Tab A nie je podporovaný), amazon fire – Fire HD 8 (2018, 2020), Fire HD 10 (2019); (Fire 7 nie je podporovaný)

Mohlo by sa vám páčiť

Hry na tablet Shifu Tacto Classics
Hra na tablet Shifu Tacto Šachy
Interaktívna vzdelávacia hra Shifu Plugo
Hra k tabletu Shifu Tacto Coding