Čo má spoločné nabíjačka na mobil, dezinfekcia a dizajn? Odteraz všetko.

Čo má spoločné nabíjačka na mobil, dezinfekcia a dizajn? Odteraz všetko.

16. novembra 2020

„Nevidel si moju nabíjačku? Požičiaš mi tvoju? Máš aj USB-C port?“ Každodenný problém. Moderná doba však nájde riešenie na všetko. Nielen riešenie, ale aj vylepšenie. Ak ste zachytili, že existuje nabíjačka, ktorá je bezdrôtová, dezinfikuje váš mobil a k tomu je stelesnením dizajnu, určite ste sa tak dočítali na coolberry.sk. Sme si istí, že túto praktickú dekoráciu od značky Lexon len tak nestratíte.

Nabíjačka je dnes nutnosť, ktorú nosíme všade so sebou. Bežne sa váľa v našich batohoch, kabelkách, vreckách či na zemi. Poznáte to sami - niekedy ani neviete, do ktorej zásuvky ste ju zapojili. Nakoniec v strese obrátite byt hore nohami. Francúzska značka Lexon tento problém pochovala. Ich antibakteriálna bezdrôtová nabíjačka Oblio je súčtom čistoty a dizajnu. Alebo čistotou v dizajne?

Čísla, ktoré neunudia

Vedeli ste, že mobilné telefóny sú hniezdom pre viac ako 17 000 typov baktérií? Áno, je to pravda. Nabíjačka Oblio má vstavanú dezinfekciu, ktorej stačí len 20 minút na odstránenie 99 % baktérií a vírusov. Nie je to len fráza, má na to aj „papiere“ potvrdené laboratóriami. Váš smartfón vyčistí pomocou antibakteriálneho UV svetla s ionizačnou technológiou. Navyše má Qi certifikát, čo znamená, že telefónu doplní sily pomocou indukčného nabíjania. Plné nabitie tak dosiahne už za 3 hodiny vďaka 10 W Fast Charge funkcii.

 

Francúzsky minimalizmus

Coolovky – to je naše. Preto je Qi nabíjačka Oblio nielen výnimočná vo funkcii, ale aj cool kúsok do domácnosti. Dizajnéri značky Lexon sa vo veciach snažia vidieť to, čo na prvý pohľad neukazujú, preto ju Manuela Simonelli a Andrea Quaglio navrhli presne podľa nášho gusta. Váza v bielej, zlatej alebo tmavomodrej farbe si nájde miesto v každej obývačke a interiérový dizajn zútulní.

S pozitívami nekončíme. S bezdrôtovou nabíjačkou Oblio sa nespotíte (a nielen preto, že ju nemusíte hľadať). Jej ovládanie je jednoduché, a dokonca vás upozorní, keby náhodou nebolo. LED indikátor vám ukáže, že ste telefón uložili správne. Ak chcete skontrolovať stav batérie, smartfón vyberať nemusíte. LED svetielko sa postará, aby ste ho videli.

 

Ak vás trápi predvianočná depresia, pretože vám vypredali darček pre kamarátku, antibakteriálna nabíjačka je jednoznačne naším tipom. Originálna, rýchla, praktická, vkusná – koho takáto vychytávka nepoteší? Ak nie kamarátku, kamaráta určite.

Aj vám názov „Oblio“ pripomína zaklínadlo? Nabíjačka od Lexon-u síce nečaruje, ale aspoň vás odláka od celodenného pozerania na display. Navyše budete vždy vedieť, kde svoju nabíjačku máte, že je váš telefón v bezpečí a hlavne bez baktérií. Konečne naň nik nestupí a vy môžete v pokoji využiť čas na svoju rodinu, alebo čítanie knihy.

Andrea Jurgošová
© coolberry.sk