Späť

Darčekové balenie

Keďže Coolberry robí iba radosť, ponúkame vám skvelú možnosť, ako potešiť svojich blízkych a zároveň si ušetriť čas a starosti. Darčekové balenie je služba, ktorú si môžete objednať spolu s tovarom. Ak sa rozhodnete zabaliť tovar ako darček, môžete si vybrať z troch aktuálne ponúkaných typov darčekového balenia. Tovar vám svedomito zabalíme a pošleme priamo k vám alebo aj k obdarovanému. K tomu priložíme aj kartičku s venovaním. Znenie venovania vytlačíme alebo napíšeme rukou, stačí sa rozhodnúť. Darčekové balenie je vkusné, kvalitné a písať vieme tiež celkom pekne.

 

Služba je síce spoplatená sumou 10 € za každé balenie, no v tomto prípade účel naozaj svätí prostriedky, pretože výsledok za to stojí. Ponuka darčekových balení je súčasťou objednávky, takže na ňu ľahko natrafíte pri vypĺňaní vašich údajov v objednávke.

 

Ak by ste však mali špeciálne požiadavky, zabaliť vieme čokoľvek a akokoľvek, stačí keď nás budete kontaktovať, a spoločne niečo vymyslíme. Rovnako nám dajte vedieť aj v prípade, že z množstva nakúpených produktov potrebujete zabaliť iba jeden, či časť produktov. Cena darčekového balenia je v prípade špeciálnych požiadaviek tvorená na mieru a účtovaná samostatne.