Späť

Platba

Platiť za náš tovar môžete štyrmi spôsobmi. Faktúru - daňový doklad, ktorý zároveň slúži ako záručný a dodací list, vám pošleme elektronicky.

Platobné karty

Nákupy v elektronickom obchode by sa prirodzene mali diať elektronicky. Preto máte u nás možnosť platiť platobnými kartami Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard. Stojí nás to síce nejaké peniaze, ale robíme to pre pohodlie vášho nákupu. O bezpečnosť svojich peňazí a údajov z karty sa nemusíte obávať. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na zabezpečený platobný server poskytovateľa služby CardPay, ktorým je Tatra banka, kde vyplníte potrebné platobné údaje. Po overení ich platnosti bude objednávka potvrdená a čiastka vo výške kúpnej ceny odpočítaná z vášho účtu. Celý proces platby platobnou kartou prebieha výhradne na zabezpečených stránkach Tatra banky, teda mimo našich stránok a my ako predajca nemáme prístup k žiadnym údajom z vašej platobnej karty.

PayPal

PayPal je najrozšírenejší platobný systém, využívaný k on-line platbám na internete a môže ho využívať každý majiteľ e-mailovej adresy. Pri PayPale sú účty vedené pod e-mailovými adresami, a nie pod číslom účtu. Najväčšia výhoda PayPalu je v tom, že svoje údaje o karte (bankovom konte) poskytnete iba raz pri registrácii a pri ďalšom styku s e-shopmi už používate iba konto PayPal (prihlasovacie meno, ktoré tvorí vaša e-mailová adresa). K citlivým údajom o vašom účte sa tak nikto nedostane.

Prevod na účet

Coolberry má účet číslo SK83 1100 0000 0029 4811 5936 vedený v Tatra banke. Ak ho tam máte aj vy, vaša platba prebehne okamžite. Aby sme vašu platbu vedeli identifikovať, ako variabilný symbol uveďte číslo vašej objednávky. Po pripísaní platby na náš účet vašu objednávku okamžite vybavíme. Pri zásielkach do Českej republiky žiaľ platba bankovým prevodom nie je možná. 

Dobierka

Vašu objednávku posielame na zadanú adresu a vy za tovar zaplatíte až pri jeho prevzatí. Platíte v hotovosti, prípadne kartou priamo kuriérovi. Na rozdiel od mnohých iných e-shopov, za dobierku u nás neplatíte nič navyše. Pri zásielkach do Českej republiky žiaľ platba na dobierku zatiaľ nie je možná.